فروش سانترال

فروشگاه سانترال

فروشگاه سانترال

فروشگاه سانترال

این فروشگاه سانترال، آماده ارائه انواع دستگاه سانترال کم ظرفیت و پر ظرفیت، با ویژگی های گوناگون می باشد. دیگر به سختی می توان یک شرکت، اداره، آموزشگاه و بسیاری از مجموعه ها را بدون یک دستگاه سانترال تصور کرد. به نظر می رسد که دستگاه سانترال از ضروریات یک مجموعه می باشد که ارتباطاتی با دنیای بیرون از مجموعه خود دارد به همین جهت لزوم وجود فروشگاه برای ارائه این محصولات کاملا مشهود می باشد.

انواع سانترال هایی که در این فروشگاه به فروش می رسند، دارای ویژگی ها و مزایای فراوانی هستند که شامل این موارد می باشند: دستگاه سانترال امکان ارتباط داخلی رایگان و سریع را فراهم می آورد. امکان شنود مکالمات، ضبط آن ها، پیگیری شکایات و مواردی از این دست را ممکن می سازند. قابلیت انتظار چندین نفر پشت خطوط تلفن را فراهم می سازند. دارای منشی تلفنی گویا می باشند.

در زمان و نیروی انسانی صرفه جویی می کنند. پاناسونیک یکی از معتبرترین برندهای تولید و عرضه دستگاه سانترال می باشد که در این فروشگاه نیز محصولات آن به فروش می رسد.

دستگاه های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک که در این فروشگاه نیز موجود می باشند، برای شرکت ها و مجموعه های کوچک تا متوسط مناسب هستند.

از دستگاه های سانترال کم ظرفیت پاناسونیک، می توان به مدل هایی که پیشوند TES دارند، نام برد که به خوبی جوابگوی نیازهای این مجموعه ها هستند. از دستگاه های سانترال پر ظرفیت پاناسونیک که برای شرکت ها و مجموعه های بزرگ مناسب می باشند، و در این فروشگاه نیز موجود هستند، دارای پیشوند TDA، TDE، NS می باشند.

همچنین از دیگر محصولات کاربردی این فروشگاه می توان به کارت های ارتقاء دهنده دستگاه های سانترال اشاره کرد که قابلیت های گوناگونی را در انواع مدل های دستگاه سانترال پاناسونیک افزایش می دهند. این قابلیت ها شامل کالر آی دی، دیزا، افزایش خطوط تلفن شهری، افزایش خطوط داخلی دیجیتال و آنالوگ و بسیاری قابلیت های دیگر می باشد.

دستگاه سانترال پاناسونیک از محصولات بادوام و قدرتمند این فروشگاه است که به دلیل قابلیت هایی که ارائه می دهد و سابقه درخشانی که در تولید و عرضه محصولات مخابراتی و ارتباطی داشته است، در میان استفاده کنندگان بسیار محبوب می باشد.

ما این محصولات را با قیمت مناسب به متقاضیان ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره موجودی و قیمت محصولات فروشگاه، با همکاران ما در بخش فروش تماس گرفته تا در اسرع وقت اقدام گردد.

مطالب مرتبط