تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

تجهیزات سانترال

امروزه اثر تجهیزات سانترال در خدمت سیستم سانترال ابری است و با این تجهیزات، کاربران کنترل کاملی بر تمام فعالیت های سانترال خود دارند. این تجهیزات سانترال با کیفیت بالا، به کسب و کارها اجازه می دهد دستگاه های خود را به یک سیستم تلفن مبتنی بر ابر متصل کنند و در نتیجه به غلبه بر محدودیت های فضا و هزینه کمک می کند. کاربران می ‌توانند مجموعه‌ای از گزینه های سفارشی را اضافه کنند و با استفاده از سیستم خود با خدمات ضروری مختلف یکپارچه کنند.

تجهیزات سانترال می توانند به راحتی کل جریان تماس را با استفاده از یک رابط مجازی در رایانه شخصی خود کنترل و مدیریت کنند و برخی از مزایای کلیدی تجهیزات سانترال شامل این است که دیگر نیازی به تکیه بر خدمات شخص ثالث نیست. همچنین استفاده و ارتقاء این تجهیزات بدون خطر از دست دادن اطلاعات یا اختلالات فنی می باشد و البته تمام فعالیت های ارتقاء از طریق اینترنت انجام می شود. انتخاب نوع مناسب تجهیزات سانترال کاملاً به نیازهای کلیدی شما بستگی دارد که یک سیستم سانترال را انتخاب کنید و برای کسب و کار شما بهترین عملکرد را دارد.

سیستم تلفن تجاری سانترال یک سیستم دیجیتالی است که برای انتقال سیگنال های داده صوتی از طریق IP به اینترنت متکی است. به همین جهت تجهیزات سانترال معمولی ممکن است در مواردی میزبانی شود که شامل دروازه VoIP در هسته ای که خط اینترنت را به آن وصل می کنید، خط سنتی PSTN و تعدادی تجهیزات سانترال را مدیریت کند. تجهیزات سانترال به PSTN متصل می شود و این اتصال به برقراری انتقال تماس صوتی بین تلفن های IP با استفاده از اینترنت کمک می کند و همین سیستم کاربران را به سایر کاربران PSTN و همچنین سایر کاربران تلفن IP متصل می کند.

امروزه در حالی که تجهیزات سانترال جدید تر وارد بازار شده اند، سیستم های سانترال داخلی مزایای زیادی مانند این که هزینه های اولیه مناسبی از طریق سخت افزار و تعمیر و نگهداری دارند، پیدا کرده اند. البته تغییر یا مقیاس بندی سیستم‌های سانترال مبتنی بر سخت ‌افزار آسان است و به یک تامین کننده خاص وابسته است و سیستم‌های تجهیزات سانترال بر ترکیبی از نرم‌افزار و سخت‌افزار سانترال متکی هستند. به همین دلیل معمولاً از آنجایی که این یک گزینه مهم است، کاربران کنترل کاملی بر سیستم دارند که با استفاده از این تجهیزات سانترال، می ‌توانند دستگاه‌ های مختلفی مانند تلفن ‌های نرم‌افزاری، موبایل، تلفن‌های رومیزی و تلفن‌های IP را برای ارتباطات تجاری ترکیب و مطابقت دهد.