سانترال

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک

سانترال پاناسونیک می تواند مانند یک مخابرات کوچک داخل سازمان ها ، شرکت ها، بیمارستان ها، هتل ها و … با به اشتراک گذاشتن خطوط شهری برای تمام داخلی ها مورد استفاده قرار بگیرد. دستگاه سانترال دارای چند خط شهری و چندین خط داخلی می باشد که می تواند بصورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی ، تماسها را با توجه به شماره های گرفته شده بین خطوط شهری و داخلی هدایت نماید.

فرض کنید شرکتی دارای 3 خط شهری و 7 کارمند می باشد، در صورت عدم استفاده از سانترال پاناسونیک در درون آن مجموعه، برای آن که هر کارمند به هر 3 خط شهری دسترسی داشته باشد،می بایست بر روی میز هر کدام 3 تلفن وجود داشته باشد. در تعداد کم خطوط، شاید این امر کمی ممکن باشد اما در تعداد بالای خطوط غیرممکن می باشد. توصیه ما به این چنین مجموعه هایی استفاده از دستگاه سانترال پاناسونیک می باشد.

 سانترال پاناسونیک به 2 دسته تقسیم بندی می شود :

1- سانترال پاناسونیک کم ظرفیت

2- سانترال پاناسونیک پرظرفیت

عوامل موثر در انتخاب سانترال پاناسونیک

قبل از خرید سانترال پاناسونیک باید به مواردی توجه داشته باشید.

اتصال تلفن یکی از موارد است. می توانید از ارتباط های ثابت و یا VoIP استفاده کنید. استفاده از گزینه دوم به دلیل نگهداری راحت تر بیشتر مورد پسند واقع می شود.
سیستم تلفن مجازی: شرکت هایی که همه افراد را در یک مکان ندارند، باید از سیستم های شبکه مجازی استفاده کنند.
حافظه نگهداری یا ضبط تماس ها هم در بعضی از موارد ممکن است برای شما مورد نیاز واقع شود.
هزینه نیز قطعا گزینه مهمی در انتخاب نوع سانترال پاناسونیک می باشد.

با استفاده از سانترال پاناسونیک ، هر کاربر یک کد و خط روی تلفن دریافت می کند. در صورت نیاز به انتقال تماس، می توان کد آن شخص را گرفته و تماس را منتقل کنید. همچنین برای تماس داخلی رایگان نیز می توانند از این تلفن استفاده کنند.

مطالب مرتبط