گوشی آنالوگ

گوشی آنالوگ

گوشی آنالوگ

گوشی آنالوگ

امروزه با کاربرد زیاد سیستم های سانترال، بهتر است بدانیم که در گوشی آنالوگ در عملکرد همراه با سانترال ها، مجموعه ای اصلی از ویژگی های تماس را ارائه می دهند که به شما امکان ارسال، دریافت و مسیریابی تماس ها را می دهد. اما وقتی صحبت از خدمات تلفنی پیشرفته به میان می آید، VoIP بسیار فراتر می رود و معمولاً هزینه های متوسط کمتری دارد. سیستم های گوشی آنالوگ ده ها سال پیش ساخته شده اند و از قرن بیست و یکم توسعه یافته اند. همچنین در هنگام نصب، قابلیت تنظیم مقیاس گذاری گوشی آنالوگ با چنین سیستم های قدیمی در تخصص ما می باشد.

البته گاهی بهتر است برخی از ویژگی های پیشرفته با PSTN و ISDN در گوشی آنالوگ غیرممکن باشد زیرا در مقابل، سیستم های تلفن VoIP مدرن، عملکرد بسیار بیشتری را با هزینه کمتر ارائه می دهند که البته ارتباطات یکپارچه UCنیز مزیت بزرگی که گوشی آنالوگ انجام می‌ دهد. گوشی آنالوگ می تواند با یکپارچه‌ سازی صدا، پیام رسانی، حضور، اشتراک گذاری ابری و موارد دیگر در یک پلتفرم واحد را انجام دهد و یک سانترال وابسته به گوشی آنالوگ با قابلیت UC می‌تواند به تیم شما کمک کند تا به روشی کاملاً جدید ارتباط برقرار کنید و کارایی کسب‌ و کار را به طور بی‌ سابقه ای افزایش دهد.

گوشی آنالوگ در کوتاه ‌مدت ارزان ‌تر است، اما شما را در یک سیستم بسته که نیازمند تلاش‌های یکپارچه‌ سازی مداوم است، متوقف می ‌کند و تخمین زده می ‌شود که کسب ‌و کار های کوچکی که از گوشی آنالوگ استفاده می کنند، می توانند هزینه‌ های تماس محلی خود را تا 40 درصد و هزینه تماس بین‌المللی را تا 90 درصد کاهش می‌ دهند. در میان ویژگی های گوشی آنالوگ انعطاف پذیری در محل قرار گیری و استفاده از به جا، مزیت بسیار مهمی است و سیستم های گوشی آنالوگ برای کسب و کار شما هزینه اضافی در قبض تلفن ثابت ندارند.

البته برای مشاغل با سیستم های گوشی آنالوگ بسته به خط ثابت، ویژگی خوبی نیست و سیستم های تلفن آنالوگ شما را به یک تلفن اداری با سیم محدود می کند. همچنین در این صورت لازم است به منظور انتقال یا گسترش کسب و کار خود به یک مکان جدید، سخت افزار و خطوط تلفن اضافی خریداری کنید. در این حال است که به شما پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از قابلیت های گوشی آنالوگ برند پاناسونیک و همچنین اطلاع از قیمت ها با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.