باکس سانترال

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، باعث بهبود وضعیت ارتباطات در یک سازمان یا شرکت می شود. استفاده از این باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های مدیران شرکت ها می شود. این باعث می شود امور مرتبط در داخل شرکت به راحتی انجام شود و یا از طریق قابلیت اتصال به خطوط شهری، پیگیری در بیرون از شرکت نیز، راحت انجام شود.

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، جزء یکی از تلفن های تحت شبکه با ظرفیت بالا است. همچنین از دیگر مزایای باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، می توان با هزینه کم، تعداد زیادی خطوط شهری آنالوگ و دیجیتال را روی دستگاه داشته باشید. هر باکس- سانترال، ویژگی و کاربرد خاص خود را دارد که با توجه به نیاز سازمان و شرکت ها، خریداری می شود.

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، با پشتیبانی از پورت USB بر روی ساختار خود، به کاربران این اجازه را می دهد تا به راحتی بتوانند به سیستم های مختلف مثل کامپیوتر و یا لپ تاپ متصل شوند. از دیگر مزایای استفاده از باکس- سانترال، می توان به استفاده از منشی تلفنی یا همان فعال سازی دیزا اشاره کرد. یکی دیگر از امکانات باکس- سانترال، قابلیت تغییر کاربری آن به سانترال TDE200 است. برای این منظور، بایستی MPR دستگاه را تعویض نمود.

ویژگی های باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200

– پشتیبانی از حداکثر ظرفیت 128 خطوط شهری
– پشتیبانی از حداکثر ظرفیت 256 خطوط داخلی
– دارای 10 ظرفیت کارت ورودی
– دارای پورت USB
– امکان قابلیت استفاده از VOIP
– پشتیبانی از خطوط دیجیتال PRI شهری
– قابلیت ارتقا کارت
– قابلیت نصب Caller ID بر روی دستگاه
– قابلیت نصب صندوق صوتی
– قابلیت نصب Door Phone ( درب باز کن)
– قابلیت نصب اپراتور گویا (DISA)
– قابلیت نصب موزیک جانبی (Box Music)
– دارای برنامه ریزی هوشمند
– قابلیت استفاده از گوشی بی سیم (DECT)
– قابلیت استفاده از تلفن های آنالوگ، دیجیتال و هیبرید
– قابلیت استفاده از تلفن های تحت شبکه

باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است و می تواند تمام نیازهای ارتباطی در سازمان و یا شرکت را برطرف کند. از باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، می توان برای پاسخگویی به نیاز های مشتریان استفاده کرد.

با توجه به نیازهای آینده سازمان ها، در امور ارتباطی و استفاده آنها از تلفن های تحت شبکه، باکس سانترال پاناسونیک KX-TDA200، یک گزینه عالی است، زیرا با ارتقاء دستگاه می توان، به هدف مورد نظر رسید. این مزیت، می تواند برای سازمان ها بسیار مقرون به صرفه باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *