کارت ارتقاء

کارت PRI پاناسونیک

کارت PRI پاناسونیک

کارت PRI پاناسونیک

برای راه اندازی و نصب دستگاه سانترال در خطوط مخابراتی می توان از دو استاندارد BRI و PRI استفاده کرد. وظیفه ی کارت PRI پاناسونیک این است که موجب اتصال صوتی خطوط چهار یا پنج رقمی که مخابرات در اختیار مشترکین می گذارد با دستگاه سانترال می شود. طراحی کارت PRI پاناسونیک برای ارتباط دادن دو مرکز مخابراتی ست.

E1 یکی از زیر شاخه های کارت PRI پاناسونیک است که در حال حاضر بسیار کاربردی است . E1 موجب می شود که سازمان ها تماس ورودی بیشتری را بتوانند از مشتریان دریافت کنند. و این ویژگی برای رونق کسب و کارها بسیار موثر است. می توانید از کارت PRI پاناسونیک به عنوان سیستم یا فناوری مناسب برای برقراری ارتباط تلفنی با مشتریان بیشتری استفاده کنید.

استفاده از کارت PRI پاناسونیک

خط های مخابراتی با استفاده از کارت PRI پاناسونیک تنها از یک شماره شهری، امکان دریافت چندین تماس همزمان را فراهم می کند. مخابرات 32 کانال به عنوان حداکثر ظرفیت خطوط دیجیتال یا PRI در اختیار کاربران قرار می دهد. و از این 32 کانال 2 کانال جهت همزمان سازی است. می توان نتیجه گرفت که ماگزیمم ظرفیت 30 کانال است که مخابرات به کاربران داده است. تا 30 تماس ورودی و خروجی را بصورت همزمان داشته باشند.بدون اینکه هیچکدام از این 30 خط اشغال شود و تداخلی با هم نخواهند داشت.

این کارت بر روی اسلات مرکز تلفن قرار می گیرد، سپس با یک مودم e1 با مخابرات لینک می شود. از ویژگی های کارت PRI پاناسونیک این است که سبب می شود. خطوط مخابراتی شماره خط شهری را با خط داخلی طوری تنظیم می کند که 4 یا 5 رقمی ارائه می شوند. نیز کارت PRI پاناسونیک برای راه اندازی خطوط شهری کاملا سازگار است . کارت PRI پاناسونیک برای کاربردهای خاص باید در نظر گرفته شود. ما توزیع‌کننده و تامین‌کننده کارت PRI پاناسونیک هستیم . می‌توانیم هر مقدار موجودی با هر قیمتی را که نیاز دارید،برایتان فراهم کنیم.

اگر علاقه مند به استعلام قیمت و خرید کارت PRI پاناسونیک هستید. باید بدانید ما در مناطق مختلف به عنوان تولید کننده و توزیع کننده شناخته شده هستیم. نه تنها این، ما همچنین قیمت های ویژه ای را برای کسانی که می خواهند تامین کننده کارت PRI پاناسونیک باشند، ارائه می دهیم . ما آماده پاسخگویی به نیازهای شما برای استفاده شخصی، یا برای فروش مجدد شما هستیم. زیرا موجودی ما حتی در مقادیر زیاد نیز کافی است. ما سعی خواهیم کرد همه ی ابهامات ذهنی شما را برطرف کنیم.